WCF parodų tvarkaraštis Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse

RUGSĖJIS

                 
22-23   Latvija   Ryga   Mooncat    
22-23   Baltarusija   Minskas   Felita   Pearl Jubilee Show

 

SPALIS

6-7   Lenkija   Pruškovas   PZF    
6-7   Baltarusija   Gomelis   Kotomur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
13-14   Lietuva   Šiauliai   LGAC    
20   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Dvigubas teisėjavimas
20-21   Baltarusija   Vitebsk   Mister KOT    
20-21   Estija   Talinas   Selena Tiger    
27-28   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    

 

LAPKRITIS

3-4   Rusija   Kaliningradas   Moskva    
10-11   Baltarusija   Minskas   Mister KOT    
10-11   Latvija   Ryga   Felimur    
17   Latvija   Daugpilis   Mooncat    
24-25   Lietuva   Vilnius   Belamur   Pasaulinė paroda

 

GRUODIS  

1-2   Baltarusija   Gomelis   KotoMur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
8-9   Latvija   Ryga   Cat's Meow    
15-16   Lietuva   Panevėžys   LGAC    
15-16   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
15-16   Lenkija   Varšuva   PZF   Dvigubas teisėjavimas
22-23   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    

 

2019 METAI  

SAUSIO 12-13   Lenkija   Piaseczno   IBSCC   Pasaulinė paroda
SAUSIO 26-27   Baltarusija   Minskas   Union Cats    
VASARIO 2-3   Lietuva   Vilnius   Belamur   Dvigubas teisėjavimas
VASARIO 9-10   Lenkija   Torūnė   SHK    
VASARIO 16   Baltarusija   Borisov   Union Cats   Dvigubas teisėjavimas
VASARIO 23-24   Lietuva   Siauliai   LGAC    
KOVO 2-3   Lietuva   Vilnius   Belamur   Dvigubas teisėjavimas
KOVO 9-10   Baltarusija   Minskas   Union Cats    
KOVO 23-24   Baltarusija   Gomel   Kotomur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
KOVO 30-31   Lenkija   Nadarzyn   PZF   Dvigubas teisėjavimas
BALANDŽIO 6   Baltarusija   Borisov   Union Cats   Dvigubas teisėjavimas
BALANDŽIO 13-14   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    
GEGUŽĖS 18-19   Rusija   Kaliningradas   Favorite    
GEGUŽĖS 18-19   Baltarusija   Minskas   Union Cats    
BIRŽELIO 8-9   Latvija   Ryga   Felimur   Pasaulinė paroda
BIRŽELIO 16   Baltarusija   Borisov   Union Cats   Dvigubas teisėjavimas
SPALIO 5-6   Lenkija   Pruszkow   PZF   Dvigubas teisėjavimas
SPALIO 26-27   Baltarusija   Gomel   Kotomur   Pasaulinė paroda
GRUODIS 7-8   Lenkija   Varšuva   PZF