2019 m. taisyklės

 1. Oficialus el. paštas konkurso klausimais – konkursas@belamur.lt
 2. Konkurso balai užskaitomi tik už 2019 metų WCF sistemos parodų įvertinimus.
 3. Konkurso dalyvis turi pateikti kačių vardus, kurios dalyvauja konkurse bet kuriame konkurso laikotarpyje el.p. konkursas@belamur.lt
 4. Konkurso dalyvis turi pateikti (tik tuo atveju, jei patenka į geriausiųjų penketuką) organizatoriams profesionalią, aukštos rezoliucijos, horizontalaus formato katės nuotrauką ir veislyno reklamos maketą, atitinkantį Asociacijos reikalavimus (teirautis el. paštu info@belamur.lt). Asociacija turi teisę jas naudoti savo reikmėms (reklamoms, leidiniams ir pan.).

GERIAUSIŲ KAČIŲ KONKURSO DALYVIAI

 1. Konkurse gali dalyvauti tik Asociacijoje registruotos narių katės. Kačių registracija vyksta naudojantis internetine paraiškos forma, esančia Asociacijos svetainėje www.belamur.lt.
 2. Geriausių kačių konkurse gali dalyvauti tik tie gyvūnai, kuriems Asociacija išdavė bent vieną titulo sertifikatą (negalioja gyvūnams, įgijusiems WCH/WPR titulus iki įstojimo į Asociaciją datos). (Balai įskaitomi visą konkurso laikotarpį, bet konkurso rezultatuose gyvūnas atsiras tik po titulo sertifikato išdavimo.)

GERIAUSIO VEISLYNO DALYVIAI

 1. Konkurse gali dalyvauti tik Asociacijos narių veislynai, registruoti Pasaulinėje Kačių Federacijoje (WCF), kai veisėjai yra Asociacijos nariai ne trumpiau nei 6 mėn. konkurso galutinių rezultatų paskelbimo dienaiVeislynų sąrašas teikiamas Asociacijos intenetinėje svetainėje www.belamur.lt.
 2. Geriausio veislyno vardui laimėti užskaitomi įvertinimai tik tų kačių, kurios tenkina žemiau išvardintas sąlygas:
  1. katės turi būti išveistos veislyne (užskaitomi įvertinimai registruotų ir neregistruotų Asociacijoje kačių);
  2. kačių kilmės dokumentai išduoti Asociacijoje „Belamuro katės“. Šis reikalavimas negalioja, jei katė gimė iki veisėjo narystės dienos Asociacijoje.
  3. Katės registruotos WCF reitingų lentelėje, t.y. prie jų yra įrašytas WCF sticker numeris http://en.wcfbestcat.com/rating/find-my-cat/?year=2019
 3. Geriausių veislynų konkurse gali dalyvauti tik tie veislynai, kurie per konkurso laikotarpį išėmė kilmės dokumentus Asociacijoje bent 1 vadai.  (Balai įskaitomi visą konkurso laikotarpį, bet konkurso rezultatuose veislynas atsiras tik po kilmės dokumentų išdavimo.)

 

KONKURSO BALŲ UŽSKAITYMO TVARKA

 1. Veislynai įtraukiami į konkursą surinkę ne mažiau kaip 500 taškų, suaugusios katės įtraukiamos į konkursą surinkus ne mažiau kaip 200 taškų, kačiukai, kastratai įtraukiami į konkursą surinkus ne mažiau kaip 100 taškų.
 2. Geriausių kačių reitingo taškų skaičiavimo sistema http://en.wcfbestcat.com/articles/ranking-rules/

KONKURSO NUGALĖTOJŲ SKELBIMAS

 1. Geriausios Asociacijos katės bus paskelbtos iki 2020 metų sausio 15 d.
 2. Konkurso nugalėtojais skelbiami daugiausiai taškų surinkę:
  • 5 veislynai;
  • 5 suaugusios katės (nuo 10 mėn. amžiaus);
  • 5 suaugę katinai (nuo 10 mėn. amžiaus);
  • 5 kačiukai (3 mėn. - 10 mėn. amžiaus, nekastruoti/nesterilizuoti)
  • 5 katytės (3 mėn. - 10 mėn. amžiaus, nekastruoti/nesterilizuoti)
  • 5 kastratai (nepriklausomai nuo amžiaus).
 3. Kilus įtarimui, jog konkursiniame bale įskaičiuoti ne visi įvertinimai rašykite support@wcfbestcat.com
 4. Jei randate savo katę WCF reitingų lentelėje, bet prie jos nėra WCF sticker numerio ar jos nėra  pačiame reitinge, tuomet rašykite rusų arba anglų kalba už tai atsakingiems asmenims el.p. support@wcfbestcat.com
 5. Šiose taisyklėse neaptartus klausimus bei ginčus dėl konkurso balų skaičiavimo sprendžia Asociacijos Taryba.