WCF parodų tvarkaraštis

Atnaujinta 2020-04-04

2020 METAI  

GEGUŽĖ
 
2-3   Lietuva   Vilnius   LGAC   sekmadienį dvigubas teisėjavimas
9-10   Latvija   Riga   Cat's Meow    
16-17   Vokietija   Dortmund   DE e.V.   CAT OLIMPIA ATŠAUKTA
23-24   Lietuva   Vilnius   Belamur   šeštadienį dvigubas teisėjavimas ATŠAUKTA
30-31   Estija   Kuresaare   CATO   Double points for WCF best cat
 
BIRŽELIS
 
13-14   Baltarusija   Minskas   Mister Kot   Pasaulinė paroda
13-14   Latvia   Riga   Felimur    
14   Lenkija   Wroclaw   IBSCC    
27-28   Lietuva   Vilnius   LGAC   sekmadienį dvigubas teisėjavimas
 
LIEPA
 
4-5   Baltarusija   Minskas   Felita    
11-12   Lietuva   Kaunas   Alpha Catum    
 
RUGPJŪTIS
 
22-23   Latvija   Daugavpils   Cat's Meow   šeštadienį dvigubas teisėjavimas
29-30   Lenkija   Kleszczow   PZF   šeštadienį dvigubas teisėjavimas

RUGSĖJIS

5-6   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
12-13   Lenkija   Torun   SHK    
12-13   Lietuva   Vilnius   LGAC   Sekmadienį dvigubas teisėjavimas
26-27   Estija   Talinas   CATO    

SPALIS

3-4   Baltarusija   Gomel   KotoMur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
3-4   Lietuva   Vilnius   Belamur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
3-4   Latvia   Riga   LKMA Mooncat   PASAULINĖ PARODA
17-18   Baltarusija   Minskas   Felita    
17-18   Lenkija   Varšuva   PZF   PASAULINĖ PARODA
24-25   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    
 
LAPKRITIS
 
21-22   Lietuva   Vilnius   Belamur   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
28-29   Lietuva   Panevėžys   LGAC    
 
GRUODIS
 
5-6   Baltarusija   Gomel   KotoMur    
5-6   Latvija   Sataspilis   Cat's Meow   Jungtinė paroda 
12-13   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
12-13   Lenkija   Varšuva   PZF   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
19-20   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum   Pasaulinė paroda
 

2021 METAI  

VASARIS

13-14   Estija   Talinas   CATO    


KOVAS

6-7   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    


GEGUŽĖ

8-9   Lenkija   Varšuva   IBSCC, SHK, SKR   CAT OLIMPIA PASAULINĖ PARODA
22   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Dvigubas teisėjavimas


RUGSĖJIS

4-5   Baltarusija   Minskas   Union Cats   PASAULINĖ PARODA
25-26   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum    

GRUODIS

11-12   Baltarusija   Minskas   Union Cats   Šeštadienį dvigubas teisėjavimas
18-19   Lietuva   Vilnius   Alpha Catum